Dökme Ürünler

KapeksDökme Ürünler

Dökme Ürünler

KAPEKS dökme patlayıcılar, son kullanıcı düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. Güvenlik, çevre ve verimlilik konusundaki bütünsel bakışımız, ürün içeriğinin belirlenmesindeki önceliklerimizdir.Ayrıca çevre halkını, jeolojik farklılıkları ve çevresel etkileri de bu kapsamda dikkate alıyoruz. KAPEKS dökme operasyonlarında ana etken kendi tasarımımız olan dökme karıştırma ve şarjlama kamyonları / araçları ile açık ocak ve yeraltı uygulamaları için özel ürün formülasyonlarımızdır. KAPEKS dökme ürünleri ayrıca reaktif sülfitler içeren kayaçlar için özel üretilmiş dökme emülsiyon da içerir.

Dökme patlayıcıların kullanımıyla :

Sahada sadece yemleyicileri ve kapsülleri bulundurarak yüksek patlayıcı ürünlerin varlığı önemli derecede düşürülür. Ürün, patlatma deliğinde metre başına daha fazla enerji vererek yüksek performans sağlar. Patlatma deliği (boşluk bırakmadan) tamamen şarjlanır ve delik içerisindeki su muhteviyatı, suya dayanıklı ürün ile yer değiştirir. Dökme ürünler çevre dostudur. Bertaraf gerektiren hiçbir atık bırakmayacak şekilde kontamine ambalaj bulundurmaz.

Dökme ürünler delme maliyetinde tasarruf, ayrıca daha iyi patlama tasarımı ve lineer metre başına daha yüksek enerji, daha büyük dilim kalınlığı, daha geniş delikler arası mesafe, delik başına daha fazla tonaj ve tüm bunlar makine zamanından ve sarf malzemeden tasarruf sağlar.

KAPEKS, tüm madencilik, taş ocakçılığı ve inşaat uygulamalarında müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için iyi eğitilmiş ve deneyimli personelleriyle birlikte teknik destek sağlamaktadır.

Yemlemeye Duyarlı Patlayıcılar
Ürün İsmi Tanım Kullanım Alanı MSDS TDS
ANFO Kuru deliklerde kullanılan Prill Poroz Amonyum Nitrat ve Motorin karışımı patlayıcı Yerüstü/Yeraltı maden, Taş Ocağı ve İnşaat MSDS İndir TDS İndir
Yeraltı Dökme Emülsion Yüksek enerjiye sahip üstün performanslı dökme emülsiyon patlayıcı Yeraltı madenleri ve tünel inşaatları MSDS İndir Bilgi İçin info@kapeks.com.tr adresimize mail atabilirsiniz.
Yerüstü Dökme Emülsion Yüksek enerjiye sahip üstün performanslı dökme emülsiyon patlayıcı Yerüstü madenleri ve altyapı inşaatları MSDS İndir Bilgi İçin info@kapeks.com.tr adresimize mail atabilirsiniz.